2005-07-23 12:49:15• hírek • Szatmár.ro

Csoportelső magyarok

20050723g1.jpgA magyar férfi vizilabda válogatott magabiztos győzelmet aratott a horvátok ellen.

A csoport rangadója az első perctől kezdve hatalmas küzdelmet hozott. Szoros emberfogás, kemény védekezés mindkét oldalon - ez jellemezte a 2-1-gyel zárult első negyedet. A második és harmadik játékrészben aztán biztosan állt a lábán a magyar védőfal, elől pedig nemritkán sziporkáztak pólósaink. Főként Kiss Gergely és Madaras voltak elemükben, ők összesen öt gólt szórtak. Az utolsó negyed ismét szorosra (2-2) sikerült, ám a duda megszólalásánál így is elmondhattuk: a magyar válogatott kiütötte ellenfelét.

Végeredmény: Magyarország - Horvátország 10-4 (dólszerzők: Kiss G. 3, Madaras 2, Biros, dr. Molnár T., Fodor, Steinmetz Á., Kiss Cs. 1-1)

Magyarország következő ellenfele a spanyol - kubai párharc nyertese lesz.